Güzel Sanatlara Hazırlık

Güzel Sanatlara Hazırlık

9A7AE7C6-6D4A-4B55-BC77-EBFBDF056A4D

Bal Sanat, Lise ve Üniversitelerin yetenek sınavlarına hazırlıklarını tümüyle akademik çalışma anlayışıyla sürdürmekte, yetenek sınavlarına hazırlık sürecinde kişiye özel programlar, uygulamalı anlatım ve hedefler doğrultusunda doğru yönlendirme ile en iyi sonuçlara ulaşmaktadır.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin ve Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmaya karar veren öğrencilerin Bal Sanat ile resme dair neredeyse herşeyi deneyimleme fırsatı olacaktır. Alışılmış yöntemlerle, ezberlenmiş çalışma sistemleriyle sadece bir sınava hazırlık yapmamakta, resim ve güzel sanatlarla ilgili donanım altyapısını oluşturmaktadır. Üniversite, lise, iş hayatı ve yaşamda üretken olabilmek için öğrenmenin ve üretmenin önemi üzerinde durmaktadır. Bu anlayışta bilinçli, doğru programlar ve uygulamalar ışığında çalışmalar yapmaktadır.

Bal Sanat, Güzel Sanatlara Hazırlık Atölyesi ile hedef belirlemede vereceğiniz kararlara yönelik çalışma yöntemleri uygulamakta ve geliştirmektedir. Sizleri de Bal Sanat ile öğrenmek, üretmek ve başarmak için aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Güzel sanatlara hazırlık atölyesine hafta içi ve hafta sonu katılabilir detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.